אודות

יכולת של מכירה ותיקון כלי רכב דורשים שילוב של כישרון ,ידע,מקצוענות וניסיון בזכות היכולות הללו אנחנו רושמים הצלחות יומיומיות מאז 1963.
 
אצלנו ב"נג'מי מוטורס" עושים הכל כדי ללמוד,להשתכלל ולהיות הטובים והמקצוענים ביותר, אבל יחד עם כל אלה בחרנו לשים בראש סדר העדיפויות את נושא השירות ללקוחות.
אנחנו מקפידים מאוד על תשומת לב אישית לכל לקוח ועל שירות אישי מקצועי וחם.

בזכות אלה זכינו בשנת 2004 בתואר "מוסך מצטיין" ובמקום הראשון במכירות מטעם UMI כמו כןמפיץ מצטיין לשנת 2008.
השירות שלנו ניכר בפרטים הקטנים – החל משיחת הטלפון הראשונית, הבנת צרכי הלקוח והתאמת הטיפול המקצועי הנדרש, ועד מתן שירות מלא גם בימי שישי שבת.

ב"נג'מי מוטורס" אולם תצוגה רחב ידיים עם נוף מרהיב ,חדר ההמתנה נוח עם שתייה חמה ואפשרות חיבור לאינטרנט (אף אינטרנט אלחוטי לבעלי מחשב נייד).

מוסך ברמה מקצועית גבוהה המצוייד במכשור מתקדם ביותר, מחסן חלפים ואביזרי רכב , חשמלייה , מחלקת טרייד אין ומוסך פחחות וצבע לכל סוגי הרכב ושירות בהסדר עם חברות הביטוח (מנורה, UMI סוכנות לביטוח, כלל, איי.די.איי (ביטוח ישיר),שומרה ואיילון).

קשת השירות משתרעת על פני אזור עמק יזרעאל,כולל עפולה,נצרת,מגדל העמק,טבריה,קרית שמונה ועד רמת הגולן.

בזכות אהבת האדם
ההיסטוריה שלנו רצופה בעדויות על שירות מכל הלב ואהבת האדם ואנחנו צועדים לאורם עד עצם היום הזה.
המסורת המשפחתית שלנו לימדה אותנו שמסחר הוא לא רק ענין של כסף – אצלנו כל לקוח הוא קודם כל בן אדם. בזכות אותה מסורת של שירות אנושי חם שמלוה אותנו מאז ומתמיד.
גדולת הכותרת שלו הייתה במעשה חסד מופלא שעשה בשנת 1929 אחד מאבות המשפחה ולכן קיבלה משפחתנו בתמורה את הזכות הגדול הלהקים את סוכנות GM ואופל בנצרת.
 
נשמח לצרף אותך ללקוחותינו,
בברכה,
הנהלת המוסך והעובדים.


צור קשר

*
*
*